Pondělí, Březen 26th, 2012 - by

Podnikáte? Vlastníte firmu a otravují vás stále se opakující procesy uvnitř firmy? Pak Vám chybí kvalitní ekonomický a účetní software.

Kvalitní, ověřený a stabilní ekonomický software dokáže výrazně zefektivnit takřka jakékoliv podnikání. Díky své široké provázanosti dokáže zautomatizovat často opakující se akce, dokkáže informovat o aktuální ekonomické situaci firmy, hlídat firemní náklady a samozřejmě také automaticky účtovat.

Na co se zaměřit při výběru vhodného ekonomického software?

Při výběru ekonomického a účetního software byste měli myslet zejména na kvality a reference firmy, která software prodává a vyvíjí. Mezi důležitými faktory by neměly chybět:

- reference ekonomického software
- zkušenosti s poskytováním software ve vašem oboru (tedy výroba, obchod, restaurace, software pro autoservis, účetnictví atd.)
- kvalitní předprodejní a hlavně poprodejní servis (školení, hotline, …)
- příznivá cena v porovnání cena/výkon
- a další…

Kvalitní ekonomický software od firmy KELOC CS s.r.o.

Společnost KELOC CS s.r.o. se aktivně věnuje prodeji a vývoji vlastního ekonomického software již od roku 1991. V dnešní době ho aktivně využívá více jak 3000 firemních zákazníků z České a Slovenské republiky, kteří oceňují zejména osobní přístup při řešení požadavků, příjemné uživatelské prostředí, maximální přizpůsobení software pro potřeby podnikání, příjemnou cenu a hlavně bezkonkurenční kvalitu podpory.

Nechte se přesvědčit ověřenou značkou a vyzkoušejte ekonomický software zdarma.


Category : Auto-moto

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.