Pátek, Červenec 29th, 2016 - by admin

Přeprava těžkých nákladů přes moře či oceán je samozřejmě o něco náročnější a časově zdlouhavější, než klasická přeprava obyčejných balíků. Používají se i jiné způsoby, než při posílání běžných zásilek. V této oblasti dominuje zejména námořní přeprava, která je uzpůsobená právě na přepravu kontejnerů a dalších těžkých nákladů, které byste asi jinou cestou neměli šanci dopravit na dané místo za velkou louží. Přeci jenom, manipulace s několikatunovým kontejnerem není nic jednoduchého, od čehož se také bude odvíjet cena a hlavně i délka doručování. Námořní přeprava je otázkou třeba i dvaceti dnů, samozřejmě záleží hlavně na vzdálenosti mezi konkrétními přístavy a také na velikosti nákladu. Námořní přeprava jako taková v sobě skrývá avšak i spoustu výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří zejména:

 

-        Možnost odesílat těžké náklady i kontejnery

-        Přeprava nákladů v rámci celého světa

-        Zajištění přepravy do přístavu i z přístavu

Kamkoliv a kdykoliv

Kontejnerová přeprava je velmi rozvinutá, z čehož plyne to, že své kontejnery nebo další náklady budete moct posílat prakticky kamkoliv. Existuje totiž hustá síť těch nejvýznamnějších přístavů, které spolu mohou efektivně spolupracovat. Vaše náklady tedy mohou putovat z jednoho místa na druhé, a to bez jediného problému nebo zádrhelu. Důvěřujte rozvinuté síti přístavů, která je skutečně rozsáhlá.

Na odborníky je spolehnutí

Kontejnerovou přepravu na úrovni zajišťuje právě společnost Emons, kterou můžete řadit k těm spedicím, které mají mnohaleté zkušenosti a kterým lze tím pádem skutečně důvěřovat. Pokud tedy chcete své kontejnery a další náklady svěřit do rukou výhradně odborníkům, u kterých můžete mít jistotu, tak nyní už víte, na koho přesně se můžete obrátit. Samozřejmostí je individuální přístup a snaha vyjít každému klientovi vždycky maximálně vstříc.

 


Category : Business

Comments are closed.