Firma Electrolux je největším světovým výrobcem spotřebičů pro domácnost a své vedoucí postavení si drží i v oblasti centrálních vysavačů. Dokladem je nová řada jednotek Oxygen s výborným motorem s maximálním sacím výkonem při nejnižší spotřebě energie.

Centrální vysavače Oxygen Vás na první pohled zaujmou svým bezkonkurenčním designem. Navíc se vyznačují 10 velkými výhodami oproti centrálním vysavačům jiných značek, a tak uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka.

1. Spotřeba – minimální spotřeba energie při maximálních vzduchotechnických hodnotách

2. Filtrace – zcela bezúdržbový samočištící filtr Gore-Tex, žádná manipulace s filtrem ani žádné praní

3. Elektronika – soft start, ECS druhé generace, který prodlužuje životnost motoru, interaktivní display

4. Kanystr – velkokapacitní nádrž se 100% využitelností objemu

5. Vybavenost – integrovaný tlumič, 2 vstupy pro sací hadici centrálního vysavače

6. Hluk – velmi tiché odhlučněné jednotky

7. Jakost – vysoká kvalita a spolehlivost dle norem ISO 9001 a ISO 14001

8. Hadice a příslušenství – nová generace hadic a příslušenství s nejvyššími funkčními vlastnosti v bezkonkurenčním designu

9. Protialergické vlastnosti – systém je doporučován pro alergiky

10. Životní prostředí – systém je přátelský k životnímu prostředí z hlediska úspor energie, malé hlučnosti a použití recyklovaných materiálů

Na podzimním stavebním veletrhu For Arch 2010 byly zobrazeny inovované sací jednotky centrálního vysávání Oxygen označené ZCV. Největší změnou je vybavení vysavačů novými ekonomickými motory Domel, které poskytují až 30% úsporu energie při vyšším sacím výkonu.

V současné době mají tedy centrální vysavače Electrolux Oxygen nejlepší parametry na poměr sací výkon/elektrický příkon.  Kompletní sortiment včetně nových produktů si můžete prohlédnout v naší prodejně v Praze – Strašnicích.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.