Pondělí, Září 26th, 2011 - by

Již skoro 20 let společnost Smart Vac dodává na český trh centrální vysavače. Smart Vac byl v České republice prvním dodavatelem centrálních vysavačů. Tyto systémy jsou obvykle instalovány do  rodinných domů v Kanadě, USA, Švédsku i jinde. V naší zemi se nejprve výhody tohoto systému oproti přenosným vysavačům musely vysvětlit. Byly vybaveny první rodinné domy a výhody systému se rychle šířily, spokojených zákazníků stále přibývalo. Značka Smart byla založena v roce 1998 zařazena pod Electrolux Group, což významně posílilo prestiž značky Smart, zrychlilo vývoj nových produktů a výrazně se zvýšil rozsah služeb.

Centrální vysavač je nejsnazší způsob, jak udržet čistý a zdravý domov. Chcete-li ušetřit trochu peněz, máte možnost si jej nainstalovat sami. Jinak kontaktujte nás nebo naše prodejce, kteří Vám centrální vysavače kompletně odborně nainstalují. Instalace trvá pouze několik hodin.

Společnosti Smart Vac s.r.o. uzavřela v roce 2004 smlouvu se společností Aerctica, která patří k nejlepším firmám ve střední Evropě ve vysávání pro kancelářské budovy, hotely a průmyslové stavby. Dále se podepsalo v posledních letech několik důležitých smluv na dodávky centrálních vakuových systémů s předními stavebními firmami, jako jsou Navatyp, Skansk a další. Mezi hlavní zákazníky patří například DP Praha. Distribuce produktů Electrolux je zajištěna i pro Slovensko a Rakousko.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.