Úterý, Říjen 30th, 2012 - by

Uvažujete-li o výměně starých oken za nová, jistě jste se také zabývali myšlenkami, které s tím souvisejí – dřevěná, plastová či z jiného materiálu (v úvahu připadá hliník). Nezanedbatelné jsou ale i další aspekty, jako je životnost, tepelný odpor a v neposlední řadě také servis a záruka. Cena těchto výrobků jistě není na okraji zájmů většiny zájemců, ale málokdo si uvědomí, co si vlastně za své peníze ve výrobku všechno kupuje, proto ve výsledku velice levné výrobky mohou být právě ty nejdražší. Jeden z největších českých výrobců plastových a hliníkových oken a dveří Dafeplast ovšem řeší všechny tyto záležitosti komplexně, tudíž při volbě právě těchto oken nelze šlápnout vedle, plastová okna tohoto výrobce vždy poskytují plnou záruku spokojenosti.

Sspolečnost Dafeplast je předním výrobcem plastových oken a dveří, pro kterou je prioritní především kvalita v tom nejširším slova smyslu, a proto vyrábí plastová okna a dveře z profilů německé firmy REHAU, která patří k absolutní špičce v tomto oboru. Špičkové a prověřené profily skvěle doplňuje osazení kováním ROTO s bezproblémovou funkčností po dlouhá desetiletí. K tomu firma nabízí celou řadu bonusů, jako je třeba zaměření, zpracování cenové nabídky a technické poradenství zdarma nebo další akce, jako např. k oknu parapet s koncovkami za 1,-Kč.

Výčet výhod, které poskytují výrobky od Dafeplastu by byl velice dlouhý, za mnoho jiných ale stačí zmínit jedno: plasová a hliníková okna Dafe jsou nositeli certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001 a navíc i certifikátu Zaručeně česká okna – ten zaručuje garanci českého původu, s tím máte jistotu, že kupujete okna opravdu od českého výrobce, s plnou garancí servisu kdekoliv v České republice.

Pokud tedy rozvažujete mezi jednotlivými výrobci oken a dveří, rozhodně nesmí chybět v tomto výběru jedna z největších českých firem se svými špičkovými výrobky se svými výrobky, které rozhodně nepatří k nejdražším a pořizovací náklady za ně se v ceně ušetřených energií mnohonásobně vrátí.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.