Pondělí, Září 19th, 2011 - by

Předokenní rolety nepatří jen do novostaveb, kde často nalezne takzvanou zaomítací schránku, ale není problém upevnit venkovní roletu i dodatečně téměř na jakýkoliv rám okna či fasádu. V těchto případech se často stává předokenní roleta dominantním prvkem při pohledu na takto osazená okna nebo fasádu.

Pouze tento typ rolet je schopen dosáhnout snížení prostupu tepla přes okna do místnosti a to díky vzduchové mezeře, která je mezi roletou a sklem okna. I bez klimatizace bude ve vašem domě příjemná teplota. Díky instalaci předokenních rolet výrazně prodloužíte životnost okenních jednotek, které tak můžete účinně chránit před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Mapku autorizovaných prodejců specializovaných na naše předokenní rolety Proalu v různých regionech ČR budeme na našich stránkách brzy prezentovat. Kvalitní předokenní rolety „made by PROALU“, jsou přesně ty rolety, co jste si vybrali – profesionálně zaměřené, dodané a namontované autorizovaným prodejcem z Vašeho regionu.

Předokenní rolety využijete i v zimním období. Při použití rolety se výrazně sníží přestup chladu přes okenní tabule a tím dochází k výrazné tepelné úspoře. Investice do rolet se příjemně odrazí ve výši faktury za vytápění.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.