Pondělí, Září 19th, 2011 - by

Jestliže si na internetu do vyhledávače zadáte klíčová slova úklidové firmy, vyskočí vám nepřeberné množství firem, které jsou s touto činností více či méně spojeny. Samozřejmě to je v naprostém pořádku, ovšem až do chvíle, kdy se rozhodujeme, se kterou úklidovou firmou budete chtít spolupracovat.

Na první pohled, respektive listováním internetových stránek zřejmě velice těžko zjistíme, jestli daná firma je spolehlivá a odvede vámi požadovanou práci dle vašich představ. Naše úklidová firma ÚKLID-EXPERT s hlavním sídlem v Praze, má již letitou tradici a rozhodně patříme k těm, kteří za sebou nenechávají nečistoty. Specializujeme se na veškeré úklidové práce ve všech možných obytných prostorách, tím pádem v bytě, rodinném domku, komerční i nekomerční budově, hotelu, penzionu, karavanu nebo lodi. Zajistíme vám úklid v obytných místnostech po rekonstrukci, umyjeme vám okna a na závěr vyčistíme a vyčalouníme koberce.

Naším regionem je Praha a Středočeský kraj, ovšem po individuální domluvě lze i vyrazit mimo něj. U úklidové firmy to nebývá zvykem, ale jsme tu pro vás 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, objednat si nás tedy můžete prakticky kdykoli a věřte tomu, že náš plně profesionální tým bude ve smluvený čas na smluveném místě a po dokončené práci bude spokojenost oboustranná.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.