Středa, Listopad 30th, 2011 - by

Nabízíme mnoho druhů záclon od mnohých značkových firem. Záclony u nás naleznete například od firem Hohman, Loescher či Stockel. Dále zde naleznete i exkluzivní značky Trevor & york (classical style), Artende (modern & design) a Homers (young & trendy).

Záclony z Vámi vybraných materiálů odborně ušijeme na jakýkoliv typ okna. Z naší široké nabídky vzorníků záclonových materiálů můžete vybírat přímo ve Vašem interiéru. Nabízíme jak nižší cenové kategorie, tak i luxusní materiály pro Vaše záclony.

PES – materiály, které jsou standardně používány jako materiál pro záclony, používáme průhledné i poloprůhledné voály, vyšívané záclony s různými vzory či organza. Záclony i závěsy dodáváme v mnohých barvách. Vaše záclony mohou být matné i lesklé.

Záclony nabízíme ve výškách 150, 180, 260, 300, 350, u některých druhů dokonce i 400cm. Záclony si můžete prohlédnout buď v naší vzorkovně nebo přímo u Vás doma či kanceláři při konzultaci řešení interiérových dekorací – zaměření i nabídku vytváříme zdarma.

Obrázky záclon naleznete i na našich stránkách, tyto obrázky Vám pomohou s výběrem. Kontaktujte nás pro poradu i objednávku záclon či dalších dekorací.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.