Úterý, Srpen 30th, 2011 - by

Čističky vzduchu pracují tak, že filtruje škodlivé částice od látek znečišťujících ovzduší, jako jsou alergeny, plísně, zvířecí alergeny, znečištění a prach. Vyrábějí se v různých velikostech a typech, z nichž nejčastější jsou v současnosti Hepa čističky vzduchu. Většina lidí nakupuje čističky vzduchu ke zlepšení kvality ovzduší v jejich domovech a snížení množství alergenů, škodlivých částic nebo zápachu. Čističky vzduchu jsou důležité zejména pro lidi, kteří trpí astmatem, alergiemi, nebo jinými chorobami souvisejícími s látkami znečišťující ovzduší. Výběr správné čističky vzduchu může být obtížný, ale tím, že pochopíte zásadní rozdíly, můžete učinit informované rozhodování na základě Vašich jedinečných potřeb. Čistička vzduchu Beam Oxygen nabízí ty nejlepší služby vyplývající již ze značkového spotřebiče.

Hepa čističky vzduchu odstraní velké částice jako prach a pyl, stejně jako menší částice, jako jsou plísně, zvířecí srst a roztoče. Hepa filtr je nezbytný k zadržení těchto druhů částic a jejich odstranění z prostředí. Pravidelná výměna Hepa filtru zajišťuje optimální výkon vaší čističky vzduchu, jakož i prodlužuje její životnost. Některé čističky vzduchu jsou vybaveny generátorem UV záření, které eliminuje ze vzduchu bakterie a viry.

Beam Oxygen Ultra je vybavena kontrolními světly, prachovým a pachovým senzorem, díky kterým se automaticky mění rychlost ventilátoru vzhledem k požadovanému čištění. Pro snadnou obsluhu je čistička vzduchu Oxygen ovládána dálkovým ovladačem.

Více informací včetně kontaktů naleznete na našich stránkách.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.