Pátek, Listopad 4th, 2016 - by admin

V zimních měsících jsou teploty velmi nestálé. Zatímco během dne může být i teplo, v noci tomu může byt zcela jinak. To však řeší elektrický přímotop, který je oblíbený hlavně díky své mobilitě. Tento přístroj dokáže podpořit klasické topení, které samotné nemusí na vytápění místnosti stačit. Navíc v případě, kdy jej už potřebovat nebudete, jednoduše jej schováte, kam budete chtít, samozřejmě v závislosti na samotné variantě zařízení, které zakoupíte. Na trhu najdete nespočet různých typů přímotopů, které se liší jak svou mobilitou, tak výkonem anebo celkovou technologií. Dalším rozdílem jsou samotné funkce těchto zařízení, z nichž je možné vybrat ty nejdůležitější:

-        Časovač – velmi užitečná funkce, která vám dovolí naprogramovat přesné časové intervaly, kdy bude přímotop pracovat

-        Ventilátor – umožnuje rozvést teplo po celé místnosti

-        Termostat – přesné nastavení teploty je lepší než několik stupňů výkonu

-        Programátor – každé roční období vyžaduje jiné teploty, a proto je lepší mít pro každou dobu nastavený jiný teplotní a časový program

V dnešní době jsou zařízení tohoto typu na velmi vysoké úrovni. Přímotopy se staly standardem, neboť je může využívat naprosto každý, bez ohledu na prostředí, ve kterém se budou tato zařízení provozovat. Při výběru musíte myslet na důležité aspekty, které hrají klíčovou roli v následné spokojenosti s tímto produktem. V první řadě je nutné mít přehled o funkcích, které požadujete. Ne každý přímotop vám totiž může nabídnout kromě časovače i současně ventilátor. Také termostat nenajdete u všech modelů.

Mnoho zajímavých produktů na jednom místě

V přehledné nabídce internetového obchodu www.ventilatory-shop.cz si vyberete přesně tak, jak budete potřebovat. Ať už mimořádně výkonnou jednotku pro velké místnosti anebo jen malé zařízení jako podpora ústředního topení do koupelny, určitě nebudete zklamaní.

 


Category : Bydlení

Comments are closed.