Pondělí, Září 5th, 2016 - by admin

Hledáte nejrůznější způsoby, jak ušetřit peníze? V tom případě byste jistě měli dbát na to, čím doma svítíte. Zdroje světla ve Vaší domácnosti mají totiž velký vliv na to, kolik ročně zaplatíte za elektřinu. V dnešní době již nemůže být pochyb o tom, že tím nejvýhodnějším zdrojem světla, jsou LED žárovky. Mezi nejprodávanější typy tohoto osvětlení jistě patří LED žárovka GU10.

Pokud jste se již někdy po LED žárovkách poohlíželi, možná Vás od nákupu mohla odradit jejich vysoká pořizovací cena a raději jste se rozhodli pro jiné osvětlení. Ovšem, když vezmeme v potaz všechny výhody a vlastnosti, které LED žárovka GU10 má, je pořizovací cena v podstatě zanedbatelná a tento výdaj se nám brzy vrátí. Jaké výhody to jsou?

  • Úspora energie až 90 % oproti klasické žárovce
  • Životnost až 25 000 hodin, na kterou nemá vliv ani časté rozsvícení a zhasínání
  • Nízké riziko rozbití – vysoká odolnost vůči nárazům a otřesům
  • Nízká povrchová teplota – nehrozí nebezpečí požáru, či popálení
  • Žádné infračervené, ani UV záření
  • Okamžitě po zapnutí se rozsvítí do plného výkonu
  • Žádný obsah jedovatých látek, jako je rtuť a jiné

Ačkoliv všechny tyto výhody Vás mohou o nákupu LED žárovky GU10 přesvědčit, jistě pro Vás bude důležité, kde ji koupit co nejlevněji. Lightpark Vám přináší různé zdroje LED osvětlení ve velmi široké nabídce a za skvělou cenu. Nejen žárovky, ale také LED reflektory, LED panely a mnoho dalšího.

Kde osvětlení Led použít?

S LED žárovkou GU10 se dá svítit opravdu kdekoliv. Můžete s ní nahradit klasickou žárovku v každém světle ve Vaší domácnosti. Díky nástavcům, které můžete dokoupit, se nemusíte bát, že by snad někam nepasovala.

Vzhledem k tomu, že na její životnost nemá vliv ani časté rozsvícení a zhasínání a dokáže se okamžitě plně rozsvítit, je její využití skvělé i v koupelně, na toaletě, v předsíních a všude jinde, kde potřebujete rychlé a krátkodobé svícení.

Sviťte efektivně a levně. Sviťte s LED.

 


Category : Bydlení

Comments are closed.