Úterý, Srpen 30th, 2011 - by

Zastřešení bazénů je velmi výhodnou investicí, která chrání větší investici – samotný bazén. Firma Jan Hanousek – Bazény výroba dodává na český trh jak samotné bazény, tak i zastřešení bazénů. Naše vysoká variabilita výroby splňuje nejnáročnější požadavky zákazníků a dokážeme vyrobit jakýkoliv typ zastřešení (tzn. výška, šířka, délka, tvar …). Dodávaná zastřešení s vysokou kvalitou a atraktivním designem lze u nás zakoupit za přijatelné ceny.

Střešní systém zastřešení bazénů se skládá z jednoho nebo více segmentů, které se přesouvají přes sebe. Systém se střechou nabízí dvoustranný posun segmentů pojezdových drah. Jednotlivé segmenty jsou vybaveny nylonovými koly s kuličkovými ložisky, to zaručuje vysoký komfort provozu. Zastřešení je vyrobeno z kvalitních materiálů, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům.

Výhody zastřešení jsou jednoznačné, jde o rozšíření sezóny pro bazény se zastřešením od dubna do listopadu. Dále ušetříte i náklady za vytápění, protože se zvýší teplota vody od 5 ° C až 10 ° C bez ohřevu. Dojde k nižším nákladu na chemickou úpravu vody, protože nedochází ke kontaminaci vody deštěm a nečistotami okolí. Zastřešení lze dodat i celozamykatelné čímž dojde ke zvýšení bezpečnosti pro vaše děti.

Nosné prvky jsou vyrobeny z vysoce pevné hliníkové slitiny s eloxovaným povrchem a imitací dřeva. Jako výplň mezi nosnými prvky je použit Lexan s jednostrannou UV stabilizací, o tloušťce 10 mm.

Firma Jan Hanousek vyrábí také různá atypická zastřešení, zimní zahrady, střešní balkony, vchody, atd. Při výběru zastřešení Vám rádi pomůžeme a sami provedeme i zaměření.


Category : Bydlení

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.