Pondělí, Březen 11th, 2013 - by

Karibské moře je známé díky svým četným ostrovům a tropickému klimatu, které mu zajišťují velmi teplé počasí v průběhu celého roku. Jedním ze známých ostrovů Karibiku je ostrov Isla Margarita nacházející se nedaleko pobřeží Venezuely, jejíž je součástí. Isla Margarita je opravdovým tropickým rájem s malebnou přírodou, moderními městy i tradičními vesnicemi a zajímavými historickými památkami.

Na ostrov Isla Margarita přijíždějí každoročně turistů z celého světa. Lákají je sem zejména bělostné pláže, velmi teplé klima, průzračné azurové moře a kvalitní nabídka plážových letovisek. Mezi oblíbená letoviska Isla Margarita patří například Playa El Agua, Playa El Tirano, Playa Puerto Cruz, Puerto Viejo a Playa Caribe. Všechna tato letoviska disponují moderními hotelovými komplexy. Stačí si jen vybrat. Každé z těchto letovisek je trochu jiné, záleží pouze na vás, zda od své dovolené na Isla Margarita očekáváte spíše odpočinek, aktivní dovolenou či zábavu.

Zájezdy na Isla Margarita

Láká vás slunná dovolená na plážích Karibiku a rádi byste ji prožili na ostrově Isla Margarita? Pak si nenechte ujít aktuální zájezdy na Isla Margarita a cestujte s námi za nejkrásnějšími místy tohoto exotického ostrova. Zájezdy na Isla Margarita si můžete, díky příjemnému počasí, které zde trvá po celý rok, rezervovat prakticky kdykoliv. Oblíbené jsou zejména zimní zájezdy na Isla Margarita, s nimiž můžete vyměnit mráz a sníh naší republiky za slunce a moře.

Potápění na Isla Margarita

Karibské moře je oblíbeným místem pro řadu vodních sportů, včetně potápění a ani ostrov Isla Margarita není výjimkou. Patříte-li mezi milovníky potápění, rozhodně si nenechte ujít dovolenou na Isla Margarita. Karibské moře je velmi čisté a v okolí Isla Margarita nabízí výbornou viditelnost. Díky tomu můžete pozorovat pestrý podmořský život i při pouhém šnorchlování. Pokud se ale chcete dostat do větších hloubek a podniknout delší ponory, využijte služby potápěčských center. V okolí ostrova se nachází několik potápěčských lokalit, které jsou určeny různě zkušeným potápěčům. Oblíbenými lokalitami pro potápění jsou například Los Frailes, Cubagua a El Farallon.


Category : Cestování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.