Čtvrtek, Listopad 20th, 2014 - by

Když si vybíráme místo k odpočinku, hledáme veškeré možnosti jak pobyt strávit, kam se podívat a jako každý správný Čech také na cenu. Tuzemsko má mnoho krásných míst, vydat se můžeme za různými akcemi, například vinařskými nebo pivními slavnostmi, za historií a architekturou měst, nebo do hor, což nejkrásnější místa jsou v našich národních parcích, nebo chráněných krajinných oblastech. Výběr vždy závisí také na tom, zda cestujeme s přáteli, partnerem, nebo s celou rodinou.

Jesenicko a jeho možnosti

Výhodou pro ty, co cestují s rodinou je také to, že můžeme najít slevy, které nabízejí výhodné slevy a některé také pobyt pro dítě zdarma, například slevy na pobyty na horách. Jeseníky jsou chráněnou krajinnou oblastí u nás, najdeme tam mnoho turistických i cyklistických stezek. Vydat se můžeme také přímo po naučných stezkách, které mají i naučné tabule, na kterých máme napsáno co se zde vyskytuje, historii místa a mnoho dalších zajímavostí. Patří mezi ně stezka Šerák, Rejvíz, Pasák, Údolí ztracených, Velká kotlina, Bílá Opava a mnoho dalších.

Kromě turistiky, cyklistiky můžeme vyzkoušet horolezectví, vypůjčit si Nordic Walking, čtyřkolky, horské koloběžky, v zimě lyžování či běžkování. Kdo má rád více adrenalinu, nebude v Jeseníkách strádat. Bonusem navíc jsou v samém srdci Jeseníku wellness a lázně, což umožňuje luxus a kvalitní odpočinek kdykoliv budeme chtít. Každý si zaslouží chvíle luxusu, péče o sebe samého, výborné jídlo od místních šéfkuchařů a především možnost využít nabízené procedury.

Slevy na wellness

Pokud se pořádně porozhlédneme, najdeme také slevy na wellness pobyty. Procedury mají blahodárné účinky na tělo i mysl. Každému se může stát, že je v práci přepracovaný, z každodenních starostí unavený a nebo potřebuje změnu ze stálého stereotypu. Procedury, mezi které patří například masáže, peelingové kůry, lázně a koupele, celotělové zábaly, nám pomáhají tělo detoxikovat, zlepšují krevní a mízní oběh, uvolňují bolavé svaly a zpevňují kůži. Pobyt v Jeseníkách je také výborným dárkem k jakékoliv příležitosti.


Category : Cestování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.