Neděle, Leden 8th, 2012 - by

Vyzkoušejte víkendové pobyty. Zkuste jak načerpat energii během relativně krátké doby. Na trhu je možné najít víkendy pro muže, wellness pro ženy, pro celé rodiny i s dětmi v řadě variací nebo speciální pobyty pro seniory – každý si vybere. Pobyty mohou obsahovat obsahovat volný vstup na minigolf, fotbalové hřiště, do bazénu i aquaparku nebo do zoo, pokud je v dosahu hotelu. Prostě vše pro to, abyste si víkend maximálně užili a vrátili se z něj maximálně uvolnění. Během víkendu si užijete všechny možné relaxační a wellness procedury. Romantické večeře, projížďky po okolí a samozřejmě spoustu volného času, který můžete trávit svými oblíbenými činnostmi. Víkendové pobyty vás vytrhnou ze stereotypu, zároveň však netrvají tak dlouho, aby byl návrat reality tak krutý, jak tomu bývá u delších dovolených.

Pokud potřebujete skutečný relax, který uleví vašemu tělu i mysli, je možné si vybrat wellness víkend pro dva – odpočinek pro páry, který dokáže divy. Během víkendu si na sebe najdete tolik času, jako za celý rok ne. Absolvujete společně jen vy a váš nejbližší více času. Odpočinete si od každodenních starostí a shonu, uděláte si čas jeden pro druhého a zažijete krásné společné chvíle.

Chcete si odpočinout, nabrat nové síly, ale nevíte jak a kde? Zkuste víkendové pobyty pro dva. Mezi nimi naleznete i víkend pro dva s nádechem romantiky – večeře při svíčkách, společné koupele a masáže, výlety i procházky romantickou přírodou, spousta zážitků, které dokáží zalátat veškeré šrámy.

V neposlední řadě můžete vyzkoušet pobytové dárkové poukazy v elegantním designu, které potěší nejednoho obdarovaného.


Category : Cestování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.