Pátek, Červen 5th, 2015 - by

Hledáte ideální tip na krásnou jarní dovolenou? Jeďte do termálních lázní na Slovensku. Během prvních jarních dnů, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku, bychom měli myslet na naše tělo a dopřát mu po dlouhé únavné zimě patřičnou péči. Ideálním způsobem, jak načerpat potřebnou energii do našeho těla, je wellness pobyt. Nejlepšími wellness službami se mohou pyšnit české a slovenské lázně. V Česku se jedná hlavně o lázeňský trojúhelník na západě Čech a na Slovensku jsou to vyhlášené termální lázně ve městech Bešeňová, Liptovský Mikuláš či Podhájska. Využijte slevy na pobyty a navštivte některé z těchto oblíbených termálních lázní s výraznou slevou!

Zábava i klid

Poslední zmiňované termální lázně se nachází v malé obci na jihu Slovenska poblíž Nových Zámků. Termální lázně Podhájska patří k nejnavštěvovanějším slovenským lázním a přijíždí zde turisté hlavně z Česka, Maďarska a Polska. Lázně se skládají ze dvou částí – termálního koupaliště a Wellness centra Aquamarín. Na termálním koupališti si užijete moře zábavy. Můžete si zaplavat v plaveckém bazéně, odpočinout si v rekreačních bazénech nebo se vydovádět na tobogánech a dalších atrakcích.

Naproti tomu Wellness centrum Aquamarín je místem klidu a relaxace. V bazénovém světě wellness centra naleznete vířivé vany, vyhřáté bazény a spoustu dalších masážních doplňků. Druhým segmentem je vitální svět, kde jsou pro vás připraveny finské sauny, inhalační místnosti i mořské koupele. Velmi zajímavé jsou způsoby ochlazení po saunování. Můžete se buď tradičně zchladit ve studeném bazénu, nebo vyzkoušet netradiční způsoby jako jsou ledopád či dřevěné vědro ledové vody, která se na vás převrátí po zatáhnutí za provaz.

Termální voda uleví i vašim kloubům

Místní minerální voda má velmi podobné složení jako Mrtvé moře. Proto se do lázní přijíždí léčit hlavně lidé, kteří trpí kožními nemocemi, nemocemi dýchacích cest nebo cévními onemocněními. Dále mají místní prameny blahodárný vliv na revma, bolesti kloubů či artritidu. V případě, že chcete být na jaře v dobré psychické i fyzické pohodě, podívejte se na stránky slevových portálů. Slevy na wellness pobyty vás mohou zavést na ty nejlepší místa plné klidu a relaxace.


Category : Cestování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.