Chtěli byste zažít opravdovou exotiku? Rádi objevujete nová místa a vyrážíte za dobrodružstvím? Jste příznivci aktivní dovolené? Pak Dominikánská republika je pro vás tou nejlepší volbou, jak příjemně strávit vaši dovolenou. Užijte si čas se svou rodinou, partnerem či přítelkyní. Zapomeňte na starosti všedních dní a vydejte se načerpat novou energii na dovolenou do Dominikánské republiky. Naleznete zde vše, co k ideálnímu pobytu patří.

Palmy, sněhově bílé písečné pláže, průzračné moře, potápění a šnorchlování, množství sportovních aktivit, výborná exotická kuchyně, přátelští obyvatelé a krásné ubytování, to vše na vás čeká na dovolené v Dominikánské republice. Samozřejmostí je nádherné slunečné počasí. Vydejte se do této exotické země a užijte si relaxaci v karibském ráji. Pokud vás omrzí lenošení na pláži, vypravte se za poznáním místní nádherné přírody, kultury a památek.

Krásy Dominikánské republiky

Dominikánská republika se nachází v Karibiku a zabírá dvě třetiny východní části ostrova Hispaniola v souostroví Velké Antily. Na severu jej omývá Atlantský oceán a na jihu Karibské moře. Ti z vás, kteří vyhledávají adrenalinové zážitky, si přijdou na své v místě Jarabacoa a Constanza, kde je možné vyzkoušet si jízdu na kánoi nebo na raftu na divokých říčních peřejích, projet se s terénním automobilem či vylézt na horu Pico Duarte. Pokud si budete chtít jen poležet v klidu na nedotčených plážích, pak se vydejte do Bahoruco, Baní, Azua či Padernales.

Za návštěvu jistě stojí také hlavní město Dominikánské republiky Santo Domingo, které je na seznamu památek UNESCO, národní park Los Haitises, mořská rezervace Marinarium nebo ostrůvky Saona a Catalina. V této nádherné zemi si na své přijde opravdu každý. Pokud vyrazíte na jakékoliv místo v této destinaci, vždy vás něčím překvapí. Ať už to je nádherná fauna, flóra, dlouhé písčité pláže či křišťálové moře. Neváhejte a vyberte si některý z leteckých zájezdů do Dominikánské republiky a vydejte se za poznáním i odpočinkem.


Category : Cestování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.