Středa, Prosinec 10th, 2014 - by

Vánoce a nákup vánočních dárků se pomalu, ale jistě blíží. Pokud ještě nemáte představu, čím byste mohli obdarovat své blízké, vydejte se pro inspiraci na adventní trhy. Tuzemské, ale i zahraniční trhy nabízí nepřeberné množství nejrůznějších dárků, které vaše blízké jistě potěší. Spojte příjemné s užitečným a vydejte se za nákupy do zahraničí, kde nejen vyberete krásné dárky, ale také poznáte historii a kulturu těchto míst. Zažijte krásnou vánoční atmosféru na vánočních trzích. Využijte slevy na adventní zájezdy a vydejte se na nákupy za hranice České republiky.

Pro inspiraci si zajeďte například do polského města Krakov. Na místních adventních trzích můžete zakoupit různé umělecké a řemeslnické výrobky. Šperky ze zlata, stříbra či jantaru zakoupíte v historických krámcích Suikennice. Po nákupech se vydejte za poznáním historie tohoto krásného města. Ohřejte se také v příjemných kavárnách a vychutnejte si místní vánoční speciality. Neváhejte a využijte slevy na adventní zájezdy do Krakova, kde na vás dýchne ta pravá vánoční atmosféra.

Vánoční Vídeň

Krásné a originální dárky můžete vybrat také na adventních trzích jednoho z nejkrásnějších měst Evropy – Vídni. Před radnicí se nachází téměř 150 stánků s nejrůznějším zbožím, kde jistě vyberete i vy ten pravý dárek pro své blízké. Navštivte i vánoční dílnu, kde můžete spolu se svými dětmi vyrobit nějaký zajímavý dárek vlastními silami. Ochutnejte také tradiční vánoční pochutiny a užijte si i bohatý kulturní program v tomto krásném městě, jehož jedinečná vánoční atmosféra vás pohltí. Využijte slevy na adventní zájezdy do Vídně a nakupte svým blízkým nádherné dárky, které je potěší.

Neváhejte a využijte právě teď slevy na adventní zájezdy a prožijte kouzlo Vánoc v nádherně vyzdobených městech. Poznejte něco nového a zavítejte na vánoční trhy do okolních zemí. Poznejte historii a krásy Vídně a Krakova. Udělejte svým blízkým radost krásnými dárky.


Category : Cestování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.