Čtvrtek, Duben 28th, 2011 - by

V našem e shopu naleznete kočárky pro panenky německé značky Knorrtoys. Tyto kočárky pro panenky dovážíme přímo od výrobce a zároveň poskytujeme záruční i pozáruční servis. Pokud se vám u kočárku pro panenky porouchá například kolečko, nemusíte zoufat, náhradní části jsou většinou hned k odeslání. Kočárky pro panenky máme skladem. Vybraný kočárek pro panenky vám můžeme zaslat službou PPL nebo je možnost po předchozí objednávce kočárek vyzvednout osobně v naší provozovně na Praze 5.

Kočárky pro panenky Knorrtoys jsou na výběr v mnoha barevných provedeních a různých velikostech. Nabízíme kočárky kombinované, které lze přestavit na sportovní verzi a mají vložnou tašku pro panenky. Kombinované kočárky jsou např. kočárky  PEARLY,  KYRA, LUKE a největší kočárek pro panenky TWINGO, který má navíc přehazovací rukojeť. Velmi oblíben je kočárek COCO, na jehož konstrukci je možné nasadit hlubokou nebo sportovní korbu (obě jsou součásti balení). V nabídce samozřejmě nechybí ani golfáčky a sportovní kočárky pro panenky i kočárky pro 2 panenky.

Při výběru kočárku pro panenky si pečlivě přečtěte uvedené rozměry kočárku. Pro nejmenší děti již od cca 1 roku jsou velmi oblíbeny dřevěné kočárky, které jsou velmi stabilní a pomáhají dítěti při chůzi. Dřevěné kočárky jsou vybaveny polštářkem i dečkou a slouží nejen pro panenky. Dřevěné kočárky jsou populární i u chlapců, kteří v nich vozí oblíbené plyšové hračky.

Všechny kočárky pro panenky jsou vyráběny z kvalitních materiálu a odpovídají požadovaným normám (EN 71). Pokud si výběrem kočárku pro panenky nevíte rady – rádi vám odpovíme případné dotazy.


Category : Hračky a dětské zboží

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.