Pondělí, Říjen 17th, 2011 - by

Hudební duo Lhotákovi má za sebou několik desítek let hudebních produkcí v Čechách i zahraničí. V současnosti se orientuje na produkce na firemních večírcích, oslavách narozenin a svatební hudbě.

Živá hudba na svatbu je v současnosti relativně rozšířená. Svatba je samozřejmě jedním z nejdůležitějších dní v životě člověka. Tomu by měla odpovídat i sváteční atmosféra, pokud možno nerušena nežádoucími elementy. Kromě výběru správného místa pro svatbu a svatební oslavu je samozřejmě důležitá i hudba na svatbu. Nenechte si zkazit Váš den amatéry. Duo Lhotákovi má za sebou již několik  set představení – a samozřejmě nejenom na svatbách. Na požádání zašleme reference, které doufáme, že Vás přesvědčí o kvalitách našich hudebních vystoupení.

Pro významná životní výročí jako např. kulaté narozeniny si lze také objednat naše vystoupení. Hudba může být kombinována s dalšími artisty – kouzelník, bublinář apod.

V základní sestavě dua hraje (klávesy) a zpívá paní Irena, pan Jaroslav zpívá a hraje na housle, saxofon, trubku, klarinet, flétnu či foukací harmoniku.

Kvalitu naší hudby můžete zkontrolovat na internetu na našich stránkách. Rádi Vám zahrajeme i na firemním plese či párty. Naše představení může být navržena v duu nebo skupina triu. Vzhledem k tomu, že jsme dlouhou dobu působili v zahraničí, není pro nás problém uskutečnit vystoupení i v jiném světovém jazyce. Součástí vystoupení může být i diskotéka.


Category : Kultura

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.