Laminátové podlahy

Laminátová podlaha se stala jednou z nejžádanějších podlah nejen v Jihomoravském kraji. Spojuje v sobě vzhled dřeva s relativně snadnou instalací.Proč jsou laminátové podlahy v moderních interiérech v Blansku tak oblíbené? Klíčem je jejich konstukce. Podlahoví výrobci zajišťují trvanlivý výrobek, který vydrží několik desetiletí a při správné údržbě dokonce celý život.

Laminátové podlahy jako dřevěné podlahy

Většina lidí hledá levnější řešení a právě laminátová podlaha pomáhá k dosažení konečného efektu vašeho interiéru.
Svrchni pohledová část laminátové podlahy je tvořena potištěným papírem, na který je možné natisknout prakticky cokoli. Můžete si tedy vybrat design dřevěné podlahy, korek, kámen a další vzory. Aniž by vás to stálo příliš mnoho peněz, dostanete vzhled jaký mají masivní dřevěné podlahy.
Jedním z hlavních důvodů, proč si vyberete laminátovou podlahu bude to, že může být nainstalována prakticky kdekoli. Se svými dotazy se obraťte na zkušené blanenské podlaháře.

Laminátové podlahy použijete kdekoli

Laminát je druh podlahy, který vypadá dobře v jakékoli části domácnosti, ať už je to chodba, kuchyň nebo obývací pokoj. Vyhovuje také všem stylům a je relativně levný. Velmi snadno se udržuje a to se stane asi hlavním kritériem při jejich výběru. Tento druh podlahy se velmi snadno instaluje. Většinou nebudete potřebovat žádné lepidlo, protože většina laminátových lamel je již opatřena zaklapávacími zámky.

Podlaháři Blansko

Před samotnou pokládkou je nutné podklad řádně očistit a je vhodné použít tepelnou a hlukovou izolaci (mirelon). Mžete využít pomoci obchodů pro domácí kutily, které poskytují mnoho rad, jak na to. Také si můžete najmout profesionály. Zkušení podlaháři Blansko vám pomohou s výběrem vhodného typu i s pokládkou nové podlahy.

Běžná údržba laminátové podlahy:

I když jsou laminátové podlahy robustní, vyvarujte se jejich namáčení vodou. Je to velmi důležité, pokud chcete, aby vaše nová plovoucí laminátová podlaha vydržela co nejdéle. Mnoho vlhkosti laminát zvlní.

Většina laminátových podlah je speciálně ošetřena, takže nepřitahují prach. Podle potřeby použijte vlhký hadr nebo mop z mikrovláken a čistící prostředek určený na tento typ podlah.

Odstraňování skvrn z laminátové podlahy:

Přečtěte si pokyny k udržování vaší laminátové podlahy. Na odolné skvrny bude někdy potřeba použít kapku acetonu nebo ředidla, ale vždy se řiďte pokyny výrobce.


Category : Nemovitosti

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.