Čtvrtek, Leden 23rd, 2014 - by

Vestavné skříně na míru – revoluce designu a přehlednosti

Vestavné skříně – na míru modernosti a vysokým nárokům

Hledáte stylové úložiště, které by zabíralo skutečné minimum prostoru v interiéru? Chcete zároveň, aby vaše ložnice, obývací pokoj, šatna, pracovna i předsíň byly stylovější? Vestavné skříně na míru od společnosti Indeco jsou moderní a praktickou alternativou ke klasickým skříním. A v čem spočívá jejich největší výhoda? Především ve faktu, že mohou být vystavěny i v místech, kde není mnoho prostoru. Z obyčejné stěny místnosti se díky vestavné skříni může stát velmi rozsáhlý úložný prostor, do kterého se kromě spousty oblečení nebo domácích (pracovních) potřeb vejdou bez problému i štafle.

Vestavné skříně na míru Indeco – designová bomba

Skříně na míru od firmy Indeco nepůsobí nijak rušivě v malých místnůstkách ani ve velkých, elegantních obývacích pokojích. Jedná se o moderní doplněk domácnosti, jenž bude díky široké nabídce materiálů, tapet a designových výplní vypadat přesně tak, jak váš vkus žádá. Vestavné skříně Indeco mají schopnost dokonale splynout s interiérem místnosti – a to takovým způsobem, že je téměř nemožné rozeznat, kde končí stěna a začíná skříň. Stejně tak je v jejich kompetenci zvrátit celkový vzhled místnosti vzhůru nohama. Skříně na míru dokáží vyvolat neotřelý kontrast i dojem jednoduché formální eleganci. Co si vyberete vy?

Vestavné skříně Indeco – interiérová móda

Společnost Indeco se řídí nejnovějšími světovými módními trendy v oblasti interiérové architektury. K dispozici vám proto dává obrovské množství materiálů, barev, výplní a dalších prvků, jejichž kombinováním si můžete nechat stvořit své dokonalé vestavné skříně na míru. Sami si zvolte vše od uspořádání polic a designu výplní po velikost skříně. Nebo se raději poradíte se zkušeným architektem? Vestavné skříně Indeco jsou nejen garancí originality a kvality, ale rovněž módním hitem, kterýžto se hodí k novostavbám stejně jako ke starším domům a bytům.


Category : Nezařazené

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.