Neděle, Leden 22nd, 2012 - by

Nyní už jsme střízliví, tak se zeptejte sami sebe ještě jednou: opravdu chceme shodit? Pokud se pustíte do hubnutí bez správné motivace, můžete si uškodit. Je totiž větší pravděpodobnost, že selžete, a takové selhání vám komplikuje další hubnoucí pokus. Každé hubnutí začíná v hlavě. Ani pevná vůle není potřeba, protože se jí naučíte vytrénovat nebo vám pomohou odborníci v centru Ambpoint, kteří vám sestaví dietní jídelníček. Náš mozek zaměstnávají úvahy o jídle, o naší váze a zase o jídle.

Chceme být štíhlejší, případně méně tlustí, ale zároveň se bojíme vzdát zažitého životního stylu se všemi těmi nezdravými potravinami  jako jsou například hamburgery. Teprve než se skutečně rozhodneme, máme šanci se sebou něco provést tak, aby to mělo trvalý efekt. Rozhodnutí jak zhubnout, tak i správné rozhodnutí nejíst hamburgery, vede k tomu, abychom  se trápili zbytečně, a navíc za každé marné snažení a následný návrat k životu s tukem a cukrem se vám tělo nemilosrdně pomstí dalším špekem. Neříkejte tomu dieta, pokud vás tohle slovo stresuje a představujete si pod ním hladovku. Protože trpět hlady byste neměli, když se naučíte skládat jídelníček tak, aby splňoval zásady zdravého stravování a hlavně aby vám chutnalo.

Protože cpát do sebe mrkev, když ji nenávidíte od školy, skutečně nemá smysl. S problémem jak zhubnout rychle, jaký je pro vás nejvhodnější dietní jídelníček vám rádi pomůžou profesionálové z centra Ambpoint. Motivace jak zhubnout a hlavně jak začít, vám poradí odborníci z centra zdraví Ambpoint. Pokud jste odhodlaní, že chcete zhubnout, ztráty budou vítané a zisky překvapivé. Projedli jste se vánočními svátky až k novému roku a přesně o silvestrovské půlnoci jste s chlebíčkem a skleničkou alkoholu v druhé ruce, slavnostně odpřisáhli, že tentokrát opravdu zhubnete.


Category : Obecně

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.