Podlahářství Jeseník – záruka kvality

Výraz plovoucí podlaha je pouze označení pro druh pokládky. Znamená to, že tyto podlahy nejsou pevně spojeny s podkladem ani s obvodovými zdmi. Aby jste dosáhli všech výhod, které vám plovoucí podlahy mohou poskytnout, vyberte si zkušené a zručné podlaháře. V Olomouckém kraji vám své služby nabízí Podlahářství Jeseník. Podlahy Jeseník vám nabízí kvalifikovanou práci vybraných odborníků v oboru pokládání podlah se zárukou na materiál podlahovin i na práci svých podlahářů.

Na našem truhu najdeme tyto typy plovoucích podlah: dřevěné, dýhované, z marmolea, korkové a laminátové podlahy.

Dřevěné plovoucí podlahy

Nášlapná vrstva dřevěné plovoucí podlahy je z řezaných lamel, střední je z dílů masivního dřeva a spodní z dýhy nebo masivního dřeva. Povrchová úprava lakem, olejem nebo voskem. Tyto plovoucí podlahy lze renovovat.

Plovoucí podlahy z marmolea

Plovoucí podlahu z marmolea tvoří třívrstvá konstrukce. Nášlapná vrstva je z přírodního linolea, střední je zahuštěná dřevovláknitá deska (HDF) a spodní je z korku pro ztlumení kročejového hluku. Marmoleové plovoucí podlahy jsou příjemné, teplé, tepelně a zvukově izolační, antistatické a antibakteriální.

Dýhované plovoucí podlahy

Nášlapná vrstva této podlahy je z dřevěné dýhy, střední z HDF a spodní z dýhy jehličnatého dřeva nebo k korku. Povrchová úprava lakem, olejem nebo voskem. Dýhovaná plovoucí podlaha je vhodná pro podlahové vytápění.

Laminátové plovoucí podlahy

Nášlapná vrstva laminátové plovoucí podlahy je tvořena dekorační fólií, která je upravena pryskyřicí, nosná deska je HDF a třetí vrstvu tvoří protitah upravený pryskyřicí, který stabilizuje tvar. Jsou velmi odolné proti opotřebení a vysokým teplotám. Tyto podlahy vynikají snadnou údržbou, ale na dotek jsou studené. Jejich nevýhodou je hlučnost. Laminátové plovoucí podlahy lze opravit (ne renovovat).

Plovoucí korkové podlahy

Plovoucí korkové podlahy tvoří třívrstvá konstrukce. Nášlapná vrstva je z korku, střední z HDF a spodní také z korku.

Toto jsou základní typy na našem trhu. Sortiment je velmi široký a u různých výrobců (např. Parador, Kronotex, Kronofloor, Quickstep) se liší skladba, tloušťka i povrchová úprava jednotlivých typů podlah. Záleží jen na vás, které dáte přednost a který typ podlahy je pro vás ten pravý. Vybrané podlahy či koberce pro pokládku v regionu Jeseník a Olomoucký kraj si můžete výhodně objednat přímo u těchto jesenických podlahářů nebo si je zajistíte sami u jiného prodejce podlahovin.

V zaběhnutém Podlahářství Jeseník vám podlaháři ochotně poskytnou všechny potřebné informace o vybraném typu podlahy a samozřejmně ji také odborně, zručně a kvalitně nainstalují.


Category : Obecně

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.