Pondělí, Únor 27th, 2012 - by

Zajímala by vás výhodná půjčka 100 000 Kč za výhodných podmínek? Pak byste určitě měli zvážit nabídku kterou má společnost Home Credit. Tato společnost patří mezi přední poskytovatele nebankovních půjček. V její nabídce najdete jak možnost financování nákupu na splátky, tak i nebankovní úvěrové kreditní karty a v neposlední řadě je to i hotovostní půjčka na cokoliv, třeba i půjčka 100 000 Kč.

Jinou možností, jak rychle získat menší částku v hotovosti je malá nebankovní půjčka. Ta je dostupná pro všechny zájemce i bez doložení příjmu a bez dokladů. Pokud vás zajímají půjčky bez registru ihned 1000 korun, pak neváhejte a podívejte se na podrobnosti naší nabídky. Uvidíte sami, jak snadné je získat peníze, i když jste zrovna bez práce, bez pravidelného příjmu nebo úplně bez prostředků. Získání půjčky je dokonce možné i pro ty, kdo mají již nějaké jiné finanční závazky nebo dluhy. Nevadí dokonce ani záznam v registru dluhů.

Pokud už vám snad vaše půjčka a dluhy začínají přerůstat přes hlavu. Pokud vám hrozí exekuce, nebo pokud vám exekutor hrozí zabavením majetku, pak b vás mnoha zajímat možnost oddlužení. Podívejte se na kalkulátor splátek oddlužení, abyste si sami spočítali, jestli si oddlužení můžete dovolit a kolik peněz vám vlastně zůstane.

Podmínky oddlužení u soudu jsou poměrně prosté. Postačí, pokud budete během pěti let schopni uhradit alespoň 30% vašich dluhů. Pokud máte nějaký pravidelný příjem a vaše dluhy nejsou extrémně vysoké, měli byste toho být schopni. Sami si to můžete přesně spočítat. Sice se musíte připravit na to, že po delší dobu budete mít jen minimum prostředků a že celá ta doba bude pro vás a vaši rodinu hodně úspěšná. Pokud to ale zvládnete, zase budete mít čistý štít a klidné spaní!


Category : Peníze

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.