Společnost NFD je na trhu od r.2001, přičemž v období hospodářské a ekonomické krize zaznamenala největší nárůst hodnoty aktiv. Když za 9 let z nuly vybudovala aktiva v hodnotě cca 800.000 EUR tak za poslední rok to byl skok na hodnotu 1,8 mil.Eur. Velký podíl na nárůstu aktiv má samotná strategie budování společnosti. NFD se zaměřuje na budování majetku bez úvěrů a jiných cizích zdrojů, nepřijímá žádné vklady od obyvatel, pouze pracuje s vlastními výnosy, které neustále investuje do aktiv zaměřených na budování pasivních příjmů.

NFD je specialista na pasivní příjmy a i když typ investic je zpočátku s malým výnosem, ale i s nízkými nákladmi, avšak investice je zaměřena na dlouhodobé měsíční zisky v budoucnosti. Není cílem něco vytvořit a za adekvátní zisk okamžitě prodat, ale spíše vytvořit a nechat generovat výnos každý měsíc …

Řekli o NFD:

Alena Poláčková – rentiérem NFD. Naše společnost připomíná vlakovou soupravu, která jde podle jízdního řádu, předpokládaným tempem a vozy stále přibývají. Na začátku byla pouze lokomotiva, kterou jsme museli rozhýbat, rozmačkat vlastními silami. Bylo to náročné a zároveň vzrušující období a jsem vděčná, že jsem mohla být přitom. Zažila jsem období, kdy se vize začínají přetvářet ve skutečnost. Těším se, že jsem díky našemu projektu poznala mnoho příjemných lidí, z nichž jsou dnes někteří moji blízcí kolegové a přátelé.

Ing.Zuzana Lukáčová – Vystudovala jsem geologické inženýrství a 8 let jsem pracovala v tomto oboru. Když se nám pak s manželem Vladimírem narodily děti Michal a Kateřina, zvažovala jsem, jak dál. Když Katarínka v té době diagnostikovali srdeční vadu, cítila jsem, že v zaměstnaneckém poměru jejím nebudu moci dát potřebnou péči. Šlo hlavně o čas. Hledala jsem příležitost, která by mi dala čas i peníze. Poznala jsem Club NFD, který nabízel obojí. Tehdy jsem se rozhodla a absolvovala jsem několik seminářů. Hlavním motivem proč jsem začala užší spolupráci s Clubem NFD bylo to, že jsem chtěla patřit ke skupině lidí, kteří pracují na tak ušlechtilém projektu. Líbí se mi Vize a mise společnosti a přeji si být při jejím provádění. I když jsem na začátku ještě mnohým věcem nerozuměla, dala jsem si šanci získat více informací a dnes jsem vděčná za to, že jsem měla sílu vydržet a nenechat se odradit od svého cíle. Díky patří všem členům Clubu NFD, kteří pomáhají aktivně naplňovat naši společnou vizi.

Radek Zima – leader NFD. Věrnostního programu NFD – jsem zcela přesvědčen, že se jedná o jeden z mála finančních produktů na trhu, který všem lidem bez rozdílu věku či sociálního statutu, umožní dosažených lepší životní úrovně a celkově kvalitnějšího života v krátkém časovém horizontu.

Alena Tučková – Původně chemik, dnes leader v NFD. Vystřídala jsem Několik společností a pokaždé jsem dosahujeme nadprůměrných výdělku. Pasivních příjmů jsem však donedávna svou aktivitou budovala vždy Nekomata Jinene, Nikoli sobě. Proto mě nadchla příležitost spolupracovat s NFD, protože zde Může doslova každý dosáhnout pasivních přijal, aniž by musel oslovovat další lidi. Tým sepíše a mnohem snadněji než jinde jich Může dosáhnout aktivního budování obchodních sítě.

Mgr.Michal Valachovič – pocházím z dělnické rodiny, vychodil jsem vysokou školu a NFD mi ukázalo pro mne a mou rodinu smysl, proč má člověk pracovat.
Pouze budováním skutečných hodnot a tvorbou hodnotných aktiv, se stane člověk svobodným.

Jozef Kešelák – Proč NFD? Neboť je to cesta s příjemnými lidmi za nejlevnější pasivních příjmů …

Bernard Franta – na důchodu. Přeji všem, kterým se chopí tetou šance, aby byli vytrvalí. V dnešní ekonomicky nejisté době mit takovou jistota jako je NFD, je naprosto něco vyjímečný. Mohu si to dovolit tvrdit, protože pro mně je NFD jistota doposud více jak 5 let.


Category : Peníze

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.