Pátek, Říjen 18th, 2013 - by

Hotel Brno

Hotel Brno Maximus Resort představuje skvělé místo pro konání firemních, ale soukromých akcí. Kongresové centrum Brno má k dispozici několik perfektně vybavených sálů vhodných pro konání konferencí, seminářů a nejrůznějších zasedání. Velký sál má kapacitu až 200 míst, takže si můžete naplánovat setkání s opravdu hojnou účastí. Pro menší skupiny kongresový hotel Brno nabízí také menší salonky. Možností je také vytvořit pár menších místností z velkého sálů. Personál vám ochotně vyjde vstříc s jakýmkoliv požadavkem. Nemusíte se starat o technické vybavení ani o občerstvení. Vyberte si, co se bude během kongresu podávat, a hotel Brno vše zařídí. Postará se i o následný zábavný program, oběd, večeři i ubytování.

Kongresový hotel Brno

Kongresový hotel Brno však rozhodně není určen pouze pro firemní akce. Můžete si sem vyjet jen tak s rodinou či s přáteli a společně si užít zábavu u tenisu, bowlingu nebo ve zdejší proslulé restauraci. Určitě byste měli využít ubytování Brno na více dní, jelikož báječnou atmosféru hotelu a jeho příjemného prostředí nestihnete poznat, pokud sem přijedete jen tak na otočku. Prožijte si víkend nebo vaší dovolenou v luxusu, kde vás čeká moderní ubytování Brno, příjemné wellness Brno, nezapomenutelný tenis Brno a to vše na jednom místě v přímé blízkosti brněnské přehrady. V restauraci si můžete dopřát jak české, tak i mezinárodní delikatesy od známých šéfkuchařů.

Hotel Maximus resort – společenské akce

Tak krásné místo, které vytváří hotel Brno Maximus Resort je jako stvořené pro konání různých společenských akcí, kterou je bezpochyby svatba. Konají se zde jak malé komorní obřady, tak i velkolepé veselky pro dvě stovky hostů. Svatby Brno se za pěkného počasí mohou konat na venkovní terase nebo na svatebním palouku zasazeném v perfektně upravené přírodě. Kongresový hotel Brno je vybaven také několika sály a místnostmi sloužícími pro svatební obřady i hostiny. Velkou výhodou je ubytování Brno s mnoha pokoji a apartmány, kde mohou přespat všichni svatebčané včetně novomanželů.
Ať už se rozhodnete využít hotel Brno pro firemní akci, rodinnou dovolenou, romantický víkend nebo svatební obřad, služby, které kongresové centrum Brno poskytuje, vás nikdy nezklamou.


Category : Služby

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.