Moderní sádrokartony v Lounech v Ústeckém kraji

Sádrokartony jsou velmi čistým, přesným a rychlým řešením pro rozdělení interiéru, různé úpravy podkroví nebo překrytí poškozených stěn, stropů, nevzhledných elektroinstalací a jiných rozvodů. Sádrokartony dělíme podle vlastností na 3 základní typy:

 • univerzální šedý sádrokarton
 • speciální červený protipožární sádrokarton
 • speciální zelený impregnovaný sádrokarton
 •  

  Sádrokartony jsou moderní stavební prvek, který ve všech lounských interiérech dokáže splnit všechny požadavky a náročná kritéria, kterými je například:

 • krátká a relativně jednoduchá montáž
 • krásný vzhled
 • dlouhá životnost
 • dobrá zvuková a tepelná izolace
 •  

  Severočeská firma Sádrokartonáři Louny

  Sádrokartony lze celoročně montovat, vyznačují se čistotou práce a velmi příznivou cenou. Sádrokartony a také celé sádrokartonové konstrukce jsou velmi lehké a lounské objekty staticky nadměrně nezatěžují. Sádrokartony vyhovují všem protipožárním předpisům a přísným stavebním normám, protože mají skvělé technické vlastnosti. Firma Sádrokartonáři Louny provádí v Lounech v Ústeckém kraji kvalitní a profesionální sádrokartonářské práce. Tato odborná lounská firma montuje sádrokartonové konstrukce různých typů, sádrokartonové interiéry a realizuje komplexní zakázky v severních Čechách.

  Sádrokartonové konstrukce v Lounech

  Veškeré sádrokartonové konstrukce se používají k výstavbě odlehčených příček, obkladů stropů a stěn, snížených stropů, předsazených stěn, k suchému zdění a při renovacích a rekonstrukcích lounských soukromých i veřejných interiérů. Jednotlivé desky sádrokartonu jsou tvořeny upravenou sádrovou hmotou, vlisovanou mezi dva zpevněné kartony. Materiály, použité na sádrokarton, jsou přirozeně odolné proti ohni a hygienicky nezávadné. Sádrokartony lze lehce povrchově upravovat a zpracovávat. Zkušení severočeští sádrokartonáři z lounského řemeslnictví montují sádrokartonové interiéry přesně podle přání zákazníků či nákresů a návrhů designérů.

  Speciální červený protipožární sádrokarton

  Červený protipožární sádrokarton patří mezi speciální sádrokartony a používá se ve všech interiérech a objektech u kterých je nutná zvýšená odolnost proti požáru. Aby všechny lounské sádrokartonové konstrukce ze speciálního červeného sádrokartonu splňovaly veškeré parametry a předpisy, je nutné vždy svěřit protipožární sádrokarton a jeho odbornou montáž lounským profesionálním firmám s osvědčenými sádrokartonáři. Sádrokartonáři z lounského řemeslnictví Sádrokartonářství Louny absolvují veškerá pravidelná školení výrobců a předepsané odborné semináře. Aby sádrokartonáři z Loun mohli zpracovávat protipožární sádrokarton, musí mít certifikát o složení odborných zkoušek.

  Speciální zelený impregnovaný sádrokarton

  Zelený impregnovaný sádrokarton se používá převážně do vlhkých místností (koupelny, prádelny, suterény). Speciální impregnovaný sádrokarton je opatřen ochrannou vrstvou, která sádrokarton chrání při styku s vodou i před vysokou vlhkostí. K jeho dalším kladným vlastnostem patří přirozená nehořlavost a pevnost.

  Oblíbené sádrokartony v Lounech

  Sádrokartony nejsou jen levnější náhražkou běžných stavebnin, jako jsou cihly, beton nebo dřevo, ale jsou v Lounech stále častěji používány při nových stavbách a renovacích či rekonstrukcích jako rychlý a moderní stavební prvek. Sádrokartony jsou vhodné k vytváření sádrokartonových příček, k obkladům stropů a stěn, využívají se i při tvorbě sádrokartonových doplňků. Zkušení sádrokartonáři z lounské severočeské firmy montují sádrokartony a sádrokartonové konstrukce všech typů, tvarů a velikostí v širokém okolí, mají za sebou úspěšné projekty v celém Ústeckém kraji a také spousty spokojených zákazníků z Loun.


  Category : Služby

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.