Opravy a servis iPhone v Ústí nad Labem

I když je všemi oblíbený iPhone velmi důmyslné elektronické zařízení, projevují se u něj i některé závady, a to například problémy s anténou a špatným signálem. Ovšem někteří uživatelé mají problém s křehkostí krycího skla displeje, které je velmi choulostivé a velmi rádo praská. V tomto případě jistě bude hledat servis iPhone z Ústí nad Labem, který provádí opravy iPhone a nabízí náhradní díly iPhone doporučené výrobcem. Servis iPhone Ústí nad Labem nabízí v Ústeckém kraji široké spektrum servisních služeb, doporučené náhradní díly iPhone a jejich výměny se zárukou

Náhradní díly iPhone od ústeckého servisního centra

Pokud potřebujete nové sklo na iPhone nezoufejte, servis iPhone nabízí náhradní díly iPhone a také kvalitní pozáruční servis všech smartphonů Apple iPhone. Servis iPhone Ústí nad Labem nabízí za výhodné ceny nejen sklo na iPhone, ale i LCD displej na iPhone z tvrzeného materiálu včetně dotykové vrstvy.

Sklo na iPhone

Krycí sklo LCD displeje iPhone se používá jako kvalitní náhrada pro vrchní část poškozeného displeje, kde dotyková vrstva, podsvícení i LCD fungují a je poškozeno jen krycí sklo na iPhone. Servis iPhone z Ústí nad Labem vám doporučuje při výměně krycího skla i ostatních náhradních dílů využít služeb jejich zkušených servisních techniků, kteří v Ústí nad Labem a v Ústeckém kraji servis iPhone provádí.

Servis iPhone Ústí nad Labem zaručuje kvalitu

Když se vyměňuje sklo na iPhone je nutné smartphone kompletně rozebrat a po částečkách odstranit staré sklo, které je s touch vrstvou slepeno a poté pomocí speciálního lepidla očištěný touch slepit s krycím sklem. Je to velmi obtížná a časově náročná operace, při které často dochází k poškození touch vrstvy. U Apple iPhone 4 nelze samostatně sklo na iPhone, LCD displej nebo touchscreen bez poškození ostatních dílů vyměnit a proto Servis iPhone Ústí nad Labem vždy mění celý komplet.

Servis iPhone v ústeckém regionu

Servis iPhone z Ústí nad Labem provádí profesionální výměny skel, LCD displejů a touchscreenů u smartphonů Apple iPhone. Tento ústecký servis iPhone vám poskytne na náhradní díly Apple i servisní práci záruku.

 • Poškrábané nebo rozbité sklo
 • Rozbitý touchscreen
 • Nereagující dotyková vrstva
 • Nereagující touchscreen
 • Rozbitý a poškozený displej
 • Špatný nebo nefunkční displej
 • Jiné problémy s iPhone
 • Náhradní díly Apple v Ústeckém kraji

  Servis iPhone Ústí nad Labem zajistí odvoz vašeho poškozeného nebo nefunkčního smartphonu iPhone k opravě spolehlivým dopravcem, opravu vyškoleným technikem a poté dovoz zpět k vám. Pro opravy využívá Servis iPhone Ústí nad Labem originální a doporučené náhradní díly Apple nebo servisní díly OEM, takže po opravě bude váš iPhone jako nový.


  Category : Služby

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.