Pátek, Prosinec 20th, 2013 - by

Kongresový hotel Brno

Hotel Brno Maximus Resort je geniální pokud si chcete aktivně odpočinout, zahrát si tenis, bowling, nebo si odpočinout v komfortním wellness centru. Poskytuje ubytování, které není daleko centru města Brno, avšak přesto je dost daleko na to, abyste unikli smogovým oparům, rušným ulicím a hluku všemožných dopravních prostředků. Luxusní hotel Maximus Resort se se nachází na kraji Podkomorských lesů (poblíž malebné brněnské přehrady) a zaslouženě se chlubí čtyřmi hvězdičkami. Mimo jiné také disponuje širokým spektrem služeb, díky kterým si jej nemůžete neoblíbit.

Kongresový hotel Brno – luxusní ubytování, skvělé jednací prostory

Hotel Brno Maximus Resort je skvělý nejen pro nerušený odpočinek a sportování. Jedná se totiž o dokonale reprezentativní kongresový hotel, který se velmi dobře hodí k pořádání konferencí, seminářů, přednášek, obchodních a firemních událostí a samozřejmě kongresů. Kongresový hotel Brno vám zaručuje špičkově vybavený sál, jenž do svých pohodlných sedaček s přehledem usadí až 200 lidí. Kromě možnosti uspořádání tradičního velkého sálu máte samozřejmě k dispozici i jiné alternativy. Celý prostor lze reorganizovat tak, aby z nich vzniklo šest menších, akusticky oddělených sálů, které lze mezi sebou libovolně kombinovat. Kromě honosných kongresových místností vám hotel Brno nabízí i samostatné jednací místnosti jako dělané pro důležité obchodní schůzky.

Maximus Resort – kongresový hotel Brno s maximálními výhodami

Čím jsou ještě výjimečné ubytování a služby, jež poskytuje kongresový hotel Brno? Tak například, čeká na vás skvělá česká i mezinárodní kuchyně podpořená spolehlivě fungujícím cateringem. Dále nelze nezmínit relaxační aktivity, které jsou v případě teambuildingových akcí naprosto zásadní. Tak třeba takové spa a wellness centrum pomůže k dokonalému odpočinutí těla i mysli po náročném pracovním dni. Pro ty, kteří raději něco akčnějšího, je připraven bowling a tenisové kurty. A pokud se stane, že vám padne do oka nějaká kolegyně, kongresový hotel Brno nabízí i možnost překrásné a pohodové svatby na jeho svatebním palouku, nebo ve velkém sále. Maximus Resort je více než pouhé ubytování na území města Brno. Maximus Resort myslí na všechno!


Category : Ubytování

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.